Kontakta oss i styrelsen

Du är alltid välkommen att kontakta oss genom att ringa eller maila någon i styrelsen. Du kan även skriva till oss på adressen: Ydre Näringsliv, Box 13, 570 60 Ydre


Styrelse

Tomas Johansson, Ordförande
Kisavägen 39
570 60 Ydre
0381 / 603 95 , 070 / 550 42 23
tomas.ydre@telia.com

Ann-Charlotte Petri, Vice ordförande
Sprengsboda
570 60 Ydre
0381 / 604 29, 070 / 660 63 24
ann-charlotte@trollmarker.se

Kenth Lundberg, Kassör
Torpa Åstugan 2
573 94 Ydre
0381 / 530 02, 070 / 66 90 58
kenth@lunek.se

Lennart Jonsson, Sekreterare
Edsarp Villan
570 60 Ydre
0381 / 503 28
edsarp@telia.se

Christer Horte, Ledamot
Hestra Bussplan 9
573 95 Ydre
0140 / 411 50 , 070 / 522 52 23
c.horte@expandermetall.se

Lena Gunnarsson, Ledamot
Stebbarps Gård
573 94 Ydre
0140 / 420 48, 070 / 680 73 38
stebbarpsgard@spray.se

Leif Gustavsson, Ledamot
Ramfall
573 94 Ydre
0140 / 400 92, fax 0140 / 407 11
eilert@ydreeilert.se

Anita Tordsson, Ledamot
Elmershult
570 60 Ydre
070 / 226 02 57
elmershult@live.se

Erik Rääf, Ledamot
Tranåsvägen
570 60 Ydre
erik.rääf@traullit.se

Starta företag/jobba i Ydre

Det finns en stor bredd när det gäller verksamhet i Ydre. Vi hjälper dig att komma igång, skaffa kontakter och bygga nätverk. Söker du jobb, eller är du företagare och söker personal så hjälper vi gärna till.

Kontakta styrelsen

Har du en bra idé?

Går du runt med en god idé? Dra dig inte för att höra av dig. Kanske kan vi hjälpas åt att utveckla den.
Vid nästa årsmöte kommer vi att dela ut ett litet pris till den bästa idén.

Skicka ett mail till: tomas.ydre@telia.com

Bli medlem!

Gå med och hjälp till att påverka det lokala näringslivsklimatet. Lär känna kollegor och skaffa nya samarbetspartners. Alla är välkomna. Ingen är för stor eller för liten.

 
Bli medlem redan idag!

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer