Slide
Styrelsemöte 2021-06-21
Stebbarps Gård
Stebbarps Gard_2
Stebbarps Gard_owner
Stebbarps Gård styrelsemöte
Stebbarps Gard_styrelsemote_8
Stebbarps Gard_styrelsemote_3
Stebbarps Gard_styrelsemote_6
Stebbarps Gard_styrelsemote_4
Stebbarps Gard_owner_1
previous arrow
next arrow

Du är alltid välkommen att kontakta oss genom att ringa eller maila någon i styrelsen.
Du kan även skriva till oss på adressen: Ydre Näringsliv, Box 13, 573 74 Ydre

Styrelse 2021

Ordförande
Tomas Johansson
Kisavägen 39
570 60 Ydre
0381-603 95 / 070-550 42 23
tomas.ydre@telia.com

Vice ordförande
Ann-Charlotte Petri
Sprengsboda
570 60 Ydre
0381-604 29 / 070-660 63 24
ann-charlotte@trollmarker.se

Sekreterare
Lennart Jonsson
Edsarp Villan
570 60 Ydre
0381-503 28
edsarp@outlock.com

Ledamot
Johan Widerström
Mosippevägen 10
589 35 Linköping
0494-794 29
johan.widerstrom@kindaydresparbank.se

Ledamot
Lena Gunnarsson
Stebbarps Gård
573 94 Ydre
0140-420 48 / 070-680 73 38
stebbarpsgard@spray.se

Ledamot
Leif Gustavsson
Ramfall
573 94 Ydre
0140-400 92
leif@gustavssonsmotorverkstad.se

Ledamot
Erik Rääf
Tranåsvägen 13
570 60 Ydre
073-997 04 86
erik.rääf@traullit.se

Ledamot
Jonas Bernheden
Ukredavägen 14
573 74 Ydre
070-319 41 57
jonas@ydreel.se

Ledamot
Peter Sterne
Rödje Skurbo 1
573 94  YDRE
070-841 14 40
peter@sterne.se