Tjänsteföretag

Våra medlemmar som ingår i kategorin Tjänsteföretag, i bokstavsordning:

Advokatfirman Advis AB, Hans Christian Rehnström, Hulu Gård 2, 573 75 Ydre, 070-680 71 42, hc.renstrom@advokatfirmanadvis.se
Beskrivning: Lagområde – straffrätt, familjerätt och allmän praxis.

Bengt Adelsköld Fastighetskonsult, Bengt Adelsköld, Kisavägen 31, 573 74 Ydre, 070-324 78 32, bengt.adelskold@ydre.se
Beskrivning: Fastighetskonsult, bokföring och reparationer.

Firma Reinhold Castensson, Reinhold Castensson, Västra Hult Mellangård 2 , 573 94 Ydre, 070-347 86 70, reinhold.castensson@outlook.com
Beskrivning: Konsult med vattenvård. Skogsägare.

Fotograf Ida Segersson, Ida Segersson, Basarp Norrgården 1, 573 94 Ydre, 070-634 32 77, info@idasegersson.se / www.idasegersson.se
Beskrivning: Fotograf

Hagström Spikudden AB, Karl-Evert Hagström, Värnarp Spikudden 1, 573 75 Ydre, 070-556 52 03, karlevert.hagstrom@hotmail.com
Beskrivning: HR-konsult – verksam inom redovisning och bokföring.

Industrikonsult L. Jonsson AB, Lennart Jonsson, Edsarp Villan, 573 76 Ydre, 0381-503 28 / 070-397 15 27, edsarp@outlook.com
Beskrivning: ?

Lundbergs Ekonomikontor, Kenth Lundberg, Torpa Åstugan 2, 573 94 Ydre, 0140-402 28 / 070-226 58 04, info@lunek.se / www.lunek.se
Beskrivning: Hos oss kan du få hjälp med allt som rör ditt företagsekonomi och redovisning, t.ex. bokföring, moms, skatter, löner, bokslut och deklaration.

Ola Carlfors AB, Ola Carlfors, Torget 1, 573 74 Ydre, 070-590 55 75, ola@carlfors.org / www.carlfors.org
Beskrivning: Erbjuder marknadsföring, affärsutveckling, försäljning, management och konsultation.

Ove Sundeborn AB, Ove Sundeborn, Stora Bräng 3, 573 75 Ydre, 070/345 42 87, ove@ovesdackservice.se
Beskrivning: Hyr ut sig själv, bedriva servicearbeten.

Qwack Text & Bild, Kate Meurling, Sund Lilläng 1, 573 76 Ydre, 070-341 15 84, kate@qwack.se / www.qwack.se
Beskrivning: Bokformgivning, trycksaker och illustration.

SJP Sales and Events AB, Simon Johansson, Mosshultsvägen 5, 573 74 Ydre, 070-211 08 98, simon@simonpromotion.se / www.simonpromotion.se
Beskrivning: Affärsområden – catering, försäljningsuppdrag, kund- och personalaktiviteter, lanseringar, mässor, projektledning, roadshows, sportevent och uthyrning eventutrustning.

Synas Online, Stephanie Sundström, Östra Hult, 573 94 Ydre, 070-421 70 83, stephanie@synasonline.se / www.synasonline.se
Beskrivning:  Digital hjälpreda – marknadsföring.

Ydre Eilert AB, Eilert Andersson, Rydsgatan 7, 573 75 Ydre, 070-336 12 21, eilert@ydreeilert.se / www.ydreeilert.se
Beskrivning: Byggkonsult/Byggrådgivning – byggritningar och projektering av byggnationer vid ny- om- och tillbyggnader. Certifierad kontrollansvarig enl. nya Plan o. Bygglagen – vid ny- om- och tillbyggnader.

Ydre Invest AB, Peter Carlsson, Stora Rödje, 573 76 Ydre, 070-899 12 60, peter@ydreinvest.se
Beskrivning: Köper upp och vidare säljer företag.

Ydre Ekonomitjänst AB, Inge Sundbrandt, Gärdesvägen 7, 573 74 Ydre, 070-606 11 06, inge@r-huset.se
Beskrivning: Redovisningstjänster och ekonomiska konsultationer

Är informationen fel, mejla till webmaster@ydrenaringsliv.se